TR
  • Home
  • News
  • 15 Temmuz’u unutmadık unutturmayacağız!
15 Temmuz’u unutmadık unutturmayacağız!

Avrupa’daki ülkelerin, Türkiye ve Türk düşmanlığı yapmalarına tepki olarak bu sezon kamp çalışmalarını Kızılcahamam’da yapma kararı alan Osmanlısporumuz, ilçede düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi etkinliklerine katıldı.   

 

Başta Hollanda ve Almanya olmak üzere Avrupa’daki çeşitli ülkelerin, Türkiye ve Türk’lere karşı sistematik olarak yaptığı düşmanlığa tepki olarak bu sezon kamp çalışmalarını Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde yapma kararı alan Osmanlısporumuz, ilçede düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi etkinliklerine katıldı. Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen etkinlikte, teknik heyetimiz, yabancı ve yerli oyuncularımız ve kulüp personelimiz yer aldı. Hep birlikte ellerinde Türk bayraklarıyla etkinlik için kurulan platforma çıkan Mor-Sarılı ekibimiz, Kızılcahamam halkını selamladı.

Cumhuriyet ve demokrasi tarihimize kara bir gün olarak geçen 15 Temmuz'da 4 şehit veren Kızılcahamamlıların alkışlarıyla platformda kalan Teknik Direktörümüz Bülent Uygun’a plaket verildi. Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Osmanlısporumuz’un böylesi önemli bir günde 4 şehit vermiş Kızılcahamam halkıyla birlikte yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek Mor-Sarılı ekibimize teşekkür etti. Güney daha sonra Teknik Direktörümüz Bülent Uygun’a plaketi verdi. Osmanlısporumuz yoğun alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde tören alanından ayrıldı.

ALL NEWS
TR
FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA