TR
  • Home
  • News
  • Ekibimiz Ankapark’ta stres attı…
Ekibimiz Ankapark’ta stres attı…

Mor-Sarılı ekibimizde yönetici, teknik heyet, futbolcu ve destek ekibimiz, Kardemir Karabükspor’la oynanacak maç öncesi Ankapark'ta stres attı.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yapımını sürdürdüğü Ankapark'ta, inşası tamamlanan alanlarda gezen ve makinelere binerek stres atan Mor-Sarılı ekibimiz eğlenceli anlar yaşadı. Ankapark'taki geziye Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek, Osmanlısporumuz’un Kurucu Başkanı Ahmet Gökçek, Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu ve yardımcıları, Genel Menajerimiz Ender Yurtgüven, yöneticimiz Cenk Karayel, oyuncularımız ve destek ekibimiz yer aldı.

Belediye Başkanımız Gökçek, Kurucu Başkanımız Ahmet Gökçek, Teknik Direktörümüz Hamzaoğlu, futbolcularımız ilk olarak korsan gemisindeki makineye binerek stres attı. Geziye katılan ekip sonrasında ise ESC Coaster, Volare, dev keşif isimli makinelere binerek, ilk deneyen ve heyecanı yaşayan isimler oldu.

Dinazor Ormanı'nı da ziyaret eden futbolcularımız ve teknik heyet, bu bölüme hayran kaldı. Girişteki bölümün çatısında yer alan Osmanlıspor yazısı futbolculara, teknik heyete ve diğer yetkililere sürpriz oldu.

Dijital Çadır Oyun Alanına da giden ekip, buradaki makinelerde hünerlerini sergilediler. Futbolcular özellikle basketbol atışlarının yapıldığı makinelere ilgi gösterdi. Bu bölümde de yine tavanda başkent ekipleri Osmanlıspor, Gençlerbirliği, Ankaragücü ve Hacettepe kulüplerinin logolarının olması dikkati çekti. Burada ayrıca duvarlarda Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve eski Beşiktaş Kulübü Başkanı Süleyman Seba gibi Türk futbolunda simgeleşen isimlerin olması ilgi çekti.

Çadırda, Melih Gökçek, Ahmet Gökçek ve Hamza Hamzaoğlu'nun da basketbol topları ile atış yaparak oyunculara katıldıkları görüldü.

ALL NEWS
TR
FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA