TR
  • Home
  • News
  • Ekibimiz yenileme antrenmanı yaptı
Ekibimiz yenileme antrenmanı yaptı

Önceki gün oynadığı ilk hazırlık maçında, Azerbaycan Premier Lig ekiplerinden Sumqayıt’ı mağlup eden ekibimiz, bugün rejenerasyon antrenmanı yaptı.

 

Yeni sezon hazırlıklarını Kızılcahamam’da sürdüren Osmanlısporumuz, bugün çift antrenman yaptı. Mor-Sarılılarımız, Azerbaycan temsilcisi Sumqayıt’la oynadığı maçın ardından bugün yenileme antrenmanına çıktı. Mor-Sarılı ekibimiz, sabah yapılan antrenmana yenileme koşusuyla başladı. Daha sonra koordinasyon çalışmasıyla devam eden antrenmanda 7’ye 2 top kapma oyununa geçildi. Antrenman, kuvvet ve dayanıklılık çalışmasıyla son buldu.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun nezaretinde yapılan akşam antrenmanı 1 saat sürdü. Tedavileri devam eden Koray Altınay ve Engin Bekdemir sabah ve akşam yapılan antrenmanlarda yer almadı. Mor-Sarılılarımız, akşam antrenmanına ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla start verdi. Kuvvet ve çabukluk çalışmasıyla devam eden antrenmanda daha sonra topla koordinasyona geçildi. Günün ikinci antrenmanı 4 ayrı takım halinde oynanan çift kale maçla son buldu.

ALL NEWS
TR
FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA