TR
  • Home
  • News
  • Güne Yo-Yo testiyle başladık
Güne Yo-Yo testiyle başladık

Yeni sezon hazırlıklarının üçüncü etabını Ankara’da sürdüren oyuncularımız, Yo-Yo testinden geçti.

 

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Osmanlısporumuz, günü çift antrenmanla tamamladı. Mor-Sarılı ekibimiz günün ilk antrenmanında iki ayrı grup halinde dayanıklılığın ölçüldüğü Yo-Yo testinden geçti. Yapılan testi, Teknik Direktörümüz Bülent Uygun tribünden izledi. Testi tamamlayan oyuncularımız soğuma koşusu yaptıktan sonra şok havuzuna girdi.

Günün ikinci antrenmanına ise ekibimiz ısınma koşusuyla başladı. Daha sonra koordinasyon çalışmasına geçen Mor-Sarılılarımız yarı sahada 3 takım halinde pas çalışması yaptı. Antrenmanın ikinci bölümünde saha kenarında kurulu istasyonlarda çabukluk çalışması yapan oyuncularımız yarı sahada taktiğe yönelik çift kale maç, şut ve gol organizasyonlarıyla antrenmanı tamamladı. Çalışmalara Tonia Tisdell katılmazken Engin Bekdemir ve Koray Altınay takımdan ayrı fizyoterapist gözetiminde çalışmalarını devam ettirdi.

Osmanlısporumuz yarın Ostim Stadı’nda TFF 2. Lig ekiplerinden Bugsaşspor’la 17:30’da hazırlık maçı oynayacak.

 

Uygun’a kızından hayırlı olsun sürprizi

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun’un kızı Almina Tude, babasına gül kek buketli jestte bulundu. Antrenman bitiminde saha kenarına getirilen kalp şeklindeki kek buketiyle poz veren teknik ekibimiz ve oyuncular daha sonra kekleri yemek için birbirleriyle adeta yarıştı.

Diğer yandan akşam yemeğinde ise 41 yaşına giren tercümanlarımızdan Bora Aydınay’ın doğum günü kutlandı. Aydınay, kendisi için hazırlanan pastanın mumlarını üfledikten sonra takımımızın yeni transferlerinden Serdar Gürler’in elinden doğum günü pastasından yedi.

ALL NEWS
TR
FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA