TR
  • Home
  • News
  • Günü çift antrenmanla tamamladık
Günü çift antrenmanla tamamladık

Süper Lig’in birinci haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor’a konuk olacak ekibimiz bu maçın hazırlıklarını bugün yaptığı çift antrenmanla sürdürdü. 

 

Osmanlısporumuz 13 Ağustos Pazar günü deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor’la oynayacağı maçın hazırlarına devam etti. Güne çift antrenman sığdıran ekibimiz, Teknik Direktörümüz Bülent Uygun nezaretinde çıktığı ilk antrenmana ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra saha kenarına kurulu 12 farklı istasyonda dönüşümlü olarak kuvvet ve çabukluk çalışması yapan Mor-Sarılılarımız, dayanıklılık koşusuyla antrenmanı tamamladı. 

Osmanlısporumuz, akşam antrenmanına ise topla ısınma çalışmasıyla başladı. Dar alanda pas ve tam sahada taktik çalışması yapan oyuncularımız yarı sahada oynanan çift kale maçla antrenmanı sonlandırdı. Antrenmana tedavisi devam eden Engin Bekdemir katılmazken Bifouma ise takımdan ayrı bireysel antrenman yaptı. 

Osmanlısporumuz yarın (Çarşamba) akşam 18:00’da yapacağı antrenmanla Evkur Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarını devam ettirecek.

ALL NEWS
TR
FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA