TR
  • Home
  • News
  • Hazırlık maçıyla Kızılcahamam kampını tamamlıyoruz
Hazırlık maçıyla Kızılcahamam kampını tamamlıyoruz

Osmanlısporumuz, yeni sezon hazırlıklarını yaptığı Kızılcahamam kampını yarın TFF 1. Lig ekiplerinden Giresunspor ile oynayacağı hazırlık maçıyla tamamlayacak.  

 

10 Temmuz’da ikinci etap kamp çalışmaları için Ankara’nın Kızılcahamam ilçesine giden ekibimiz son antrenmanını bu akşam yaptı. Yarın akşam 17:00’da TFF 1. Lig ekiplerinden Giresunspor’la hazırlık maçına çıkacak olan Mor-Sarılılarımız, maçın ardından Ankara’ya dönerek, yeni sezon hazırlıklarını Batıkent Tesislerimiz’de devam ettirecek.

Kampın son antrenmanına Teknik Direktörümüz Bülent Uygun nezaretinde çıkan oyuncularımız, müzik eşliğinde ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla antrenmana başladı. Antrenman sahasına girişte açılan müzikle ritim yakalayan futbolcularımız, bir süre idmana bu şekilde devam etti. Müzik çalarken bazı futbolcularımızın ritme uyması ve dans etmesi ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Dört ayrı istasyonda gerçekleştirilen çabukluk çalışması sonrasında oyuncularımız tam sahada taktik ağırlıklı maç oynadı. Duran toplarla gerçekleştirilen gol çalışmasının ardından idman şut çalışmasıyla son buldu. Günün tek çalışmasına sakatlıkları bulunan Engin Bekdemir, Musa Çağıran ve izinli olan Cheick Diabate katılmazken Koray Altınay takımdan ayrı fizyoterapist gözetiminde çalıştı.

ALL NEWS
TR
FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA