TR
  • Home
  • News
  • İznin ardından çalışmalar başladı
İznin ardından çalışmalar başladı

Antalya kampında 6 günü geride bırakan ekibimiz, bir günlük iznin ardından Bursaspor’la oynayacağı maçın hazırlıklarına kaldığı yerden tekrar başladı.


Süper Lig’in 8. haftasında 16 Ekim Pazartesi günü deplasmanda Bursaspor’la karşılaşacak olan ekibimiz bugün yaptığı çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü. Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı daha verimli değerlendirme amacıyla Antalya’da kampa giren Mor-Sarılılarımız kampta 6 günü geride bıraktı. Yoğun geçen antrenman programının ardından önceki günü izinli geçiren ekibimiz bugün tekrar topbaşı yaptı.

Teknik Direktörümüz İrfan Buz nezaretindeki günün ilk antrenmanına ısınma koşusu ve koordinasyon çalışmasıyla başlayan oyuncularımız daha sonra kuvvet çalışmasına geçti. Antrenman dayanıklılık çalışmasıyla son buldu. Regnum Carya Otel’in sahasında yapılan günün ikinci antrenmanına ise Mor-Sarılılarımız ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başladı. Çeşitli pas organizasyonlarında bulunan oyuncularımız yarı sahada taktik ağırlıklı maçla antrenmanı sonlandırdı. Antrenmana tedavisi devam eden Sokol katılmadı.

Osmanlısporumuz yarın (Çarşamba) 17:00’da yapacağı antrenmanla Bursaspor maçının hazırlıklarına devam edecek.

Regnum Carya Otel’de kamp yapan Mor-Sarılı ekibimiz akşam yemeğinde ise Performans Uzmanımız Thorsten Völler’in 42. yaş gününü kutladı. Üzerinde Osmanlıspor logosunun yer aldığı doğum günü pastasının mumlarını üfleyen Alman antrenör, Koray Altınay’ın elinden pastadan bir dilim yedi. Völler daha sonra teknik ekibimiz, oyuncularımız ve personelimizin kutlamalarını kabul etti.

ALL NEWS
TR
FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA