TR
  • Home
  • News
  • Karabük maçı hazırlıkları başladı
Karabük maçı hazırlıkları başladı

Spor Toto Süper Lig’in 30. haftasında deplasmanda Kardemir Karabükspor’la karşılaşacak olan ekibi bir günlük iznin ardından bu maçın hazırlıklarına başladı.

 

Konyaspor’la oynadığı maçın ardından bir gün izin yapan Mor-Sarılı ekibimiz, yeni haftanın hazırlıklarına start verdi. Mor-Sarılı ekibimiz, Batıkent Tesisleri’nin antrenman sahası bakıma alındığı için antrenmanı Ostim Stadı’nda yaptı. Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu nezaretinde yapılan antrenman yaklaşık olarak 1,5 saat sürdü. Çalışmalara Musa Çağıran, Numan Çürüksu, Aykut Demir, Ndiaye ve Tiago katılmazken Carlos takımdan ayrı fizyoterapist nezaretinde bireysel olarak çalıştı.

Mor-Sarılı ekibimiz, haftanın ilk antrenmanına ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başladı. Gruplar halinde yenileme koşusu yapan oyuncularımız, daha sonra 8’e 2 top kapma oyunuyla antrenmanı devam ettirdi. Yarı sahada 3 takım halinde oyuna geçen Mor-Sarılılarımız, yine 3 takım halinde dar alanda dönüşümlü olarak oynanan maçla antrenmanı sonlandırdı.

ALL NEWS
TR
FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA