TR
  • Home
  • News
  • Mor-Sarılılarımız kuvvetini artırdı
Mor-Sarılılarımız kuvvetini artırdı

Günü çift antrenmanla tamamlayan Mor-Sarılı ekibimiz, sabah antrenmanında kuvvet çalışması yaparken akşam antrenmanında ise dayanıklılığa yönelik çalıştı.

 

Yeni sezon hazırlıklarını Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde sürdüren ekibimiz günü çift antrenmanla tamamladı. Teknik Direktörümüz Bülent Uygun nezaretinde yapılan günün ilk çalışmasında Mor-Sarılılarımız, performans antrenörümüz Thorsten Völler ve kondisyonerimiz Arif Can Şanal gözetiminde 1 saat 10 dakika core (vücut ağırlığıyla yapılan) çalışması ve kuvvete yönelik özel çalışma yaptı.

Oyuncularımız günün ikinci antrenmanına ise ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra dar alanda çeşitli pas organizasyonlarında bulunan Mor-Sarılı ekibimiz, dayanıklılık koşusuyla antrenmanı devam ettirdi. Günün ikinci çalışması çift kale maçla son buldu. Yaklaşık olarak 1,5 saat süren akşam antrenmanına tedavi süreçleri tamamlanan Tiago Pinto ve Raheem Lawal da katılırken Engin Bekdemir ise takımdan ayrı fizyoterapist gözetiminde takımdan ayrı çalıştı.

Osmanlısporumuz, yarın (Cumartesi) sabah 10:00 ve akşam 18:00’da yapacağı antrenmanlarla yeni sezon hazırlıklarına devam edecek.

ALL NEWS
TR
FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA