TR
  • Home
  • News
  • Mor-Sarılılarımız yenilendi
Mor-Sarılılarımız yenilendi

Yeni sezon hazırlıklarını Batıkent Tesislerimiz’de sürdüren ekibimiz önceki gün oynadığı hazırlık maçının ardından bugün yenileme antrenmanı yaptı.

 

Önceki gün Suudi Arabistan ekiplerinden Al Qadisiyah ile hazırlık maçı oynayan Mor-Sarılılarımız, bugün yenileme antrenmanına çıktı. Teknik Direktörümüz Bülent Uygun’un saha içerisinde futbolcularla yaptığı değerlendirme ve motivasyon içerikli konuşmanın ardından oyuncular, ısınma koşusu yaptı. Saha kenarına kurulu istasyonlarda hafif tempoda koordinasyon çalışmasına geçen oyuncularımız, 7’ye 2 top kapma oyunuyla antrenmanı tamamladı. Tedavileri devam eden Engin Bekdemir ve Koray Altınay fizyoterapist gözetiminde çalışmalarını devam ettirdi. Antrenman bitiminde takımımızın iki golcüsü Raul Rusescu ve Thievy Bifouma kaleye geçerek takım arkadaşlarının şutlarını kurtarmaya çalıştı. Dışarı atılan şutlar ve oyuncuların kalede yaptığı kurtarışlar, keyifli anların yaşanmasına neden oldu.

 

Hasan Kılıç’a sürpriz kutlama

Osmanlısporumuz’un bu sezon Samsunspor’dan renklerine bağladığı Hasan Kılıç’a sürpriz kutlama yapıldı. 25 yaşına giren Kılıç, kendisi için hazırlanan doğum günü pastasının mumlarını üfledikten sonra genç oyuncularımızdan Tugay Kacar’ın elinden pastadan yedi. Kılıç daha sonra teknik heyet, oyuncular ve personelin kutlamalarını kabul etti.

ALL NEWS
TR
FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA