TR
  • Home
  • News
  • Osmanlısporumuz, Ankara’daki hazırlıkları tamamladı
Osmanlısporumuz, Ankara’daki hazırlıkları tamamladı

Spor Toto Süper Lig’in 30. haftasında Pazartesi günü Kardemir Karabükspor’a konuk olacak Osmanlısporumuz, Ankara’daki hazırlıklarını tamamladı. Ekibimiz, yarın Karabük’te son antrenmanını yapacak.

 

8 Mayıs Pazartesi günü deplasmanda Kardemir Karabükspor’la karşılaşacak olan ekibimiz, Ankara’daki hazırlıklarını tamamladı. Yarın karayoluyla Karabük’e geçecek olan Mor-Sarılılarımız, son antrenmanını da Karabük’te yapacak.

Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu nezaretinde Ostim Stadı’nda yapılan antrenmana oyuncularımız, topla ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. 6’ya 3 top kapma oyununa geçen Mor-Sarılılarımız, antrenmanın sonraki bölümünde iki takım halinde şut ve gol organizasyonlarında bulundu. Günün tek antrenmanı dar alanda 4 takım halinde dönüşümlü olarak oynanan çift kale maçla son buldu. Yaklaşık olarak 1,5 saat süren antrenmana tedavileri devam eden Musa Çağıran, Engin Bekdemir, Aykut Demir, Tugay Kacar katılmazken Luiz Carlos ise takımdan ayrı fizyoterapist nezaretinde çalıştı.

ALL NEWS
TR
FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA