TR
  • Home
  • News
  • Osmanlısporumuz’a minik ziyaret
Osmanlısporumuz’a minik ziyaret

Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarını tek antrenmanla sürdüren Osmanlısporumuz’u, Batıkent Futbol Okulumuz’un minik oyuncuları ziyaret etti.

 

Osmanlısporumuz, Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında sahasında Çaykur Rizespor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Batıkent Tesislerimiz'de, Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 1,5 saat sürdü. Antrenmana ısınma hareketleriyle başlayan Mor-Sarılı ekibimiz, daha sonra koordinasyon ve üç grup halinde dar alanda pas çalışması gerçekleştirdi. Yarı sahada taktiğe yönelik çalışmayla devam eden antrenman, çift kale maçla sona erdi. Tedavilerine devam edilen Pinto, Mehmet Güven ve Aykut Demir antrenmana katılmazken, Tugay Kacar performans antrenörümüz Thomas Klimmeck nezaretinde bireysel çalıştı.

Öte yandan antrenmanı izleyen Osmanlıspor Batıkent Futbol Okulu öğrencileri, çalışmanın sonunda Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu ile takım kaptanlarımız Numan Çürüksu ve Erdal Kılıçaslan'a çiçek verdi. Takımla hatıra fotoğrafı çektiren minik futbolcular, hayranı oldukları oyunculardan imza aldı.

Bu arada, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından daha önce cuma günü oynanacağı açıklanan Osmanlıspor FK-Çaykur Rizespor maçının tarihi değişti. Osmanlı Stadımız'daki karşılaşma, 28 Mayıs Pazar günü saat 16.00'ya alındı.

ALL NEWS
TR
FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA