TR
  • Home
  • News
  • Sivasspor maçı hazırlıkları başladı
Sivasspor maçı hazırlıkları başladı

Süper Lig’in beşinci haftasında sahasında Pazar günü Sivasspor’la karşılaşacak olan Osmanlısporumuz bu maçın hazırlıklarına başladı.

 

Osmanlısporumuz, bir günlük iznin ardından yeni haftanın hazırlıklarına başladı. 1 saat 15 dakika süren antrenmana tedavi süreci tamamlanarak takım içerisindeki yerini alan Raheem Lawal da katıldı. Teknik Direktörümüz Bülent Uygun nezaretindeki antrenmana Mor-Sarılı ekibimiz ısınma koşusuyla başladı. Saha kenarında core çalışmasıyla (vücut ağırlığıyla yapılan) devam eden antrenmanda 7’ye 2 top kapma oyununa geçildi. Haftanın ilk antrenmanı, 3 takım halinde dar alanda dönüşümlü olarak oynanan çift kale maçla son buldu.

Osmanlısporumuz yarın sabah 10:00 akşam ise 18:00’da yapacağı antrenmanlarla Sivasspor maçının hazırlıklarına devam edecek.

 

Osmanlısporumuz’da çifte kutlama

Antrenman bitiminde ise saha içerisinde, kaleci antrenörümüz Özden Öngün ve kalecilerimizden Ahmet Eyüp Türkaslan’ın doğum günleri kutlandı. Saha içerisine getirilen doğum günü pastasının mumlarını üfleyen Öngün 39, Türkaslan ise 23 yaşına girdi. Doğum günleri kutlanan ikiliye, Teknik Direktörümüz Bülent Uygun yaş günü pastasından yedirdi.

ALL NEWS
TR
FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA