TR
  • Home
  • News
  • Teknik Direktörümüz Uygun’a sürpriz kutlama…
Teknik Direktörümüz Uygun’a sürpriz kutlama…

Futbolcularımız, Teknik Direktörümüz Bülent Uygun için antrenman öncesi sürpriz doğum günü kutlaması düzenledi.

 

Oyuncularımız, 46 yaşına basan Teknik Direktörümüz Bülent Uygun için sürpriz doğum günü kutlaması düzenledi. Antrenman öncesi hocaları için hazırlattıkları pastayı sahaya getirten Mor-Sarılı ekibimiz daha sonra tezahüratlar eşliğinde Uygun’u pastanın başına çağırdı. Pastanın mumlarını üfleyen tecrübeli teknik adam, bıçağı eline alıp oynatacağı ve oynatmayacağı oyuncuları kastederek “Keseceğim adamlar yanıma diğerleri ise karşıma geçsin!” esprisi oyuncuları adeta kahkahaya boğdu. Başarılı teknik adam, takım kaptanlarımız Numan Çürüksu ve Musa Çağıran’a pastadan yedirdikten sonra kendisi de Musa Çağıran’ın elinden doğum günü pastasından tattı.  

 

Dayanıklılığını artırdılar

TSYD Ankara Şubesi Turnuvası’na katılacak olan ekibimiz, bir günlük iznin ardından turnuvanın hazırlıklarına başladı. Teknik Direktörümüz Bülent Uygun nezaretindeki antrenmana Mor-Sarılı oyuncularımız, ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra 7’ye 2 top kapma oyununa geçen oyuncularımız antrenmanın sonraki bölümünde, Yo-Yo testi sonucuna göre dayanıklılık koşusu yaptı. Antrenmana tedavi süreçleri tamamlanan Koray Altınay ve Tonia Tisdell de katılırken Musa Çağıran takımdan ayrı bireysel antrenmanla günü tamamladı.


Türkmen’in mutlu günü

Yardımcı antrenörlerimizden Tayfun Türkmen, Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü’nü başarıyla bitirdikten sonra diplomasını aldı ve kepini giydi. Bir dönem Ankaragücü, Hacettepe, Ankaraspor, K.Erciyespor, Konyaspor ve Bugsaşspor gibi takımların formasını başarılı bir şekilde taşıyan Tayfun Türkmen aynı başarıyı antrenörlükte devam ettirme peşinde.

ALL NEWS
TR
FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA