EN
15 Ocak Antrenman Günlüğü

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu rövanş maçında Beşiktaş ile karşılaşacak olan ekibimiz üç oyuncusundan eksik çalıştı. 

 

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu ikinci maçında Çarşamba günü sahasında Beşiktaş’ı ağırlayacak olan ekibimiz bugün yaptığı tek antrenmanla maçın hazırlıklarını sürdürdü. 1 saat 20 dakika süren antrenmana iyileşme sürecine giren Payam da katılırken; Ceyhun, Maxsö ve Tiago tedavilerinin ardından takımdan ayrı çalıştı. 

Teknik Direktörümüz İrfan Buz nezaretindeki antrenmana Mor-Sarılı oyuncularımız ısınma koşusuyla başladı. Koordinasyonla antrenmanı devam ettiren ekibimiz, saha kenarına kurulu istasyonlarda kuvvette dayalı çalışma yaptı. Dar alanda isabetli pas organizasyonunda bulunan Mor-Sarılılarımız yarı sahada oynanan çift kale maçla antrenmanı sonlandırdı. 

 

KALECİ TÜRKASLAN KORKUTTU

Antrenman sonunda oynanan çift kale maçta takımımızın kalecilerinden Ahmet Eyüp Türkaslan’ın kaşı açıldı. Serdar Gürler ile çarpışan genç kalecimize saha içerisindeki ilk müdahaleyi sağlık ekibimiz yaptıktan sonra genç kalecimiz hastaneye gönderildi. 

 

YURTGÜVEN 41 DEDİ

Genel Menajerimiz Ender Yurtgüven 41 yaşına girdi. Yurtgüven antrenman sonrasında oyuncularımızın tezahüratları eşliğinde kendisi için hazırlanan pastanın başına gelerek mumları üfledi. Takım kaptanımız Numan Çürüksu’nun elinden pastasından yiyen Yurtgüven daha sonra teknik heyet, oyuncu ve kulüp personelinin kutlamalarını kabul etti.  

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ