EN
23 Ocak Antrenman Günlüğü

Osmanlısporumuz, deplasmanda Galatasaray’la oynayacağı maçın hazırlıklarını devam ettirdi. 

 

Süper Lig’in 19. haftasında Cumartesi günü deplasmanda Galatasaray’la karşılaşacak olan ekibimiz bu maçın hazırlıklarını bugün yaptığı tek antrenmanla devam ettirdi. Teknik Direktörümüz İrfan Buz nezaretinde Batıkent Tesislerimiz’de yapılan antrenman 1 saat 15 dakika sürdü. Antrenmanda tedavileri devam eden Ceyhun Gülselam, Ali Eren İyican ve Raheem Lawal yer almadı. 

Isınma koşusu ve koordinasyon çalışmasıyla start alan antrenmana çabukluk ve kuvvete dayalı istasyon çalışmasıyla devam edildi. Antrenmanın ikinci bölümünde dar alanda isabetli pas organizasyonunda bulunan Mor-Sarılılarımız, yarı sahada oynanan çift kale maç ve soğuma koşusuyla antrenmanı tamamladı. Antrenman bitiminde takımımızın fizyoterapistlerinden Erkan Özyılmaz’ın doğum günü kutlandı. 37 yaşına giren Özyılmaz kendisi için pastanın mumlarını üfledikten sonra takım kaptanımız Numan Çürüksu’nun elinden büyük bir dilim pasta yedi. 

Osmanlısporumuz yarın (Çarşamba) 12:00’da basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleştireceği antrenmanla Galatasaray maçının hazırlıklarına devam edecek.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ