EN
Akçay: "Kontrollü oyundan taviz vermeyeceğiz!"

 Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay, UEFA Avrupa Ligi’nde Olympiakos’la oynayacağımız maç öncesi düzenlenen basın toplantısında, yarın oynanacak maçla ilgili olarak kontrollü oyundan taviz vermeyeceğimizi söyledi. 

 

 

UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rövanş maçında yarın Yunanistan'ın Olympiakos takımını konuk edecek Osmanlısporumuz’un Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay, kontrollü oyundan taviz vermeyeceğimizi söyledi. Batıkent Tesislerimiz'de düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Akçay, rövanş mücadelesinin de 0-0 berabere kaldığımız ilk maç gibi zorlu geçeceğini belirtti. Akçay, müsabakayı Olympiakos adına kolaylaştırmak istemediklerini vurgulayarak, "Onlar da bu müsabakanın sonucunda evlerine iyi dönmek isteyecekler. Zorlu bir maç olacak. Her iki takım için de rahat bir gece olmayacak." dedi.

 

“DİSİPLİNİ ASLA BIRAKMAYACAĞIZ”

İlk maçtaki skor avantajını kaybetmek istemediğimizin altını çizen tecrübeli teknik adam, "Belki ofansif yönde ilk maçtaki oranımızı biraz daha yükseltmek zorunda kaldığımız anlar olacak ama strateji asla kaybolmayacak. Çünkü müsabakanın 120 dakikalık opsiyonu ve artı penaltıları var. Evimizdeki bu müsabakada rakibin atacağı bir gol bizim iki gol atmamızı gerektirecek. Dolayısıyla çok da kontrolsüz cesaret içerisinde olmayacağız. Disiplini asla bırakmayacağız." ifadelerini kullandı.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ