EN
Avrupa hazırlıkları başladı

UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda ülkemizi temsil edecek olan Osmanlısporumuz, Yunanistan temsilcisi Olympiakos ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.
 
UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda Yunanistan temsilcisi Olympiakos ile 16 Şubat Perşembe günü deplasmanda mücadele edecek olan ekibimiz, oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde Batıkent Tesislerimiz’de yapılan antrenman 1,5 saat sürdü. Çalışmalara tedavileri devam eden Aminu Umar ve Tugay Kacar katılmazken; iyileşme sürecine giren Engin Bekdemir ve Tiago Pinto ise bugün ki çalışmada takım içerisindeki yerlerini aldı.
Isınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başlayan antrenmana Mor-Sarılı ekibimiz, isabetli pas organizasyonuyla devam etti. Daha sonra tam sahada taktiğe yönelik çift kale maç yapan ekibimiz antrenmanı sonlandırdı. Maç esnasında Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay zaman zaman oyunu durdurarak oyuncularına müdahale etti ve çeşitli taktiklerde bulundu.
Ankara’daki son antrenmanını sabah saatlerinde basına kapalı olarak yapacak Mor-Sarılı ekibimiz öğlen saatlerinde havayoluyla Yunanistan’a geçecek. 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ