EN
Başakşehir maçının hazırlıklarına devam edildi

Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında deplasmanda Medipol Başakşehir'le karşılaşacak olan Osmanlısporumuz, bu maçın hazırlıklarını bugün yaptığı tek antrenmanla devam ettirdi.

12 Mart Cumartesi günü Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda saat 15:30'da Medipol Başakşehir'le karşılaşacak olan Osmanlısporumuz, bu maçın hazırlıklarını sürdürdü. Batıkent Tesislerimiz'de yapılan antrenmana özel izinli olan Ndiaye; mide enfeksiyonu yaşayan Uğur Demirok ile Okan Baydemir ve hafif adale ağrısı bulunan Vaclav antrenmanda yer almadı. Mustafa Reşit Akçay yönetimindeki antrenman, yaklaşık olarak 1,5 saat sürdü. 6 haftalık yenilmezlik serisini devam ettiren Mor-Sarılı oyuncularımız, antrenmana ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. İki takım halinde elle koordinasyona yönelik oynanan oyunun ardından saha kenarında kurulu istasyonlarda çabukluk çalışması yapan ekibimiz, dar alandaki pas organizasyonu ve çift kale maçla antrenmanı sonlandırdı. 
Osmanlısporumuz yarın (Perşembe) basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmanla Başakşehir maçının hazırlıklarını devam ettirecek.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ