EN
BATIKENT TESİSLERİMİZ’E KURBANLI AÇILIŞ

Trabzonspor maçı hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla tamamlayan Osmanlısporumuz, geçtiğimiz sezon sonu bakıma alınan Batıkent Tesisleri antrenman sahasının açılışını kurban keserek yaptı.

Spor Toto Süper Lig'in üçüncü hafta karşılaşmasında yarın Trabzonspor'la karşılaşacak olan Osmanlısporumuz bu maçın hazırlıklarını tamamladı. Ekibimiz, geçtiğimiz sezon sonu bakıma alınan Batıkent Tesisleri antrenman sahasının açılışını yaptı. Antrenman sahasının drenajını ile çimlerini yenileyen ve zemini ısıtmalı yapan Mor-Sarılılarımız, 4 ay sonra ayak bastığı saha için kurban kesti. Antrenman öncesi kazasız, belasız bir sezon geçirmek ve hayırlara vesile olması dileğiyle kesilen kurbanın kanından futbolcularımız ayakkabılarına sürdü.

Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde Batıkent Tesislerimiz'de yapılan haftanın son antrenmanına oyuncularımız, ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra koordinasyona yönelik gruplar halinde kovalara ayakla basket atma oyunu oynayan ekibimiz 6'ya 2 pas organizasyonuna geçti. Haftanın son antrenmanı saha kenarında yapılan sprint çalışmasıyla son buldu.  

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ