EN
Beşiktaş taktikleri çalışıldı

Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında Beşiktaş'la karşılaşacak olan Osmanlısporumuz, bugün maçın taktiklerini çalıştı. Mor-Sarılılarımızda ayrıca 6 oyuncu, antrenman öncesi doping kontrolünden geçti.

15 Mayıs Pazar günü deplasmanda Beşiktaş'la karşılaşacak olan ekibimiz, taktik ağırlıklı çalışmayla bu maçın hazırlıklarını sürdürdü. Diğer yandan antrenman öncesi TFF'den gelen sağlık personeli, Mor-Sarılı ekibimizde; Webo, Umar, Ndiaye, Torje, Musa Çağıran ve Mehmet Güven'den idrar örneği alarak doping kontrolü yaptı.

Basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmana Mor-Sarılı oyuncularımız, ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra dar alanda elle koordinasyona yönelik pas çalışması yapan ekibimiz, taktik çalışmasıyla antrenmanı sonlandırdı. Taktik ağırlıklı antrenmana U21 takımımızdan 12 oyuncu da katıldı. Antrenmana tedavisi devam eden kalecimiz Hakan Arıkan katılmadı.  

Osmanlısporumuz yarın (Cumartesi) sabah saatlerinde basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmanla Beşiktaş maçının hazırlıklarını tamamlayacak ve öğlen saatlerinde havayoluyla İstanbul'a hareket edecek.   

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ