EN
Çalışmalar tam gaz…

UEFA Avrupa Ligi Play-off Turu'nda Perşembe günü deplasmanda Danimarka temsilcisi Midtjlland ile karşılaşacak olan Osmanlısporumuz, çalışmalarına tam gaz devam etti.

 

18 Ağustos Perşembe günü Midtjlland takımıyla Danimarka'nın Herning şehrindeki Arena Herning Stadı'nda UEFA Avrupa Ligi Play-off Turu ilk maçına çıkacak olan Osmanlısporumuz, hazırlıklarına tam gaz devam etti. Batıkent Tesislerimiz'in bakıma alınmasından dolayı Ostim Stadı'nda yapılan antrenman 1 saat 20 dakika sürdü. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetimindeki antrenmana Mor-Sarılı oyuncularımız, ısınma koşusuyla başladı. Daha sonra ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla devam eden antrenmanda saha kenarına kurulu istasyonlarda çabukluk çalışması yapıldı. Ekibimiz, antrenmanın ikinci etabında ise taktik çalışması ve tam sahada taktik ağırlıklı maç yaptı. Günün tek antrenmanı sprint çalışmasıyla son buldu.

Antrenmana ülkesinin milli takımında bulunan Aminu Umar ve tedavileri devam eden Engin Bekdemir ile Aykut Demir katılmadı.

Osmanlısporumuz yarın (Salı) sabah saatlerinde basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmandan sonra öğlen saatlerinde özel uçakla Danimarka'ya hareket edecek. 

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ