EN
Ekibimiz testten geçti

Süper Lig ekiplerinden Osmanlısporumuz sabah saatlerinde laktat testinden geçerken akşam saatlerinde ise kamp yaptığı otelin sahasında antrenmana çıktı.


Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı Antalya’da kampa girerek değerlendiren ekibimiz, sabah saatlerinde laktat testinden geçerken akşam saatlerinde ise kamp yaptığı Regnum Otel’in sahasında antrenmana çıktı. Mor-Sarılılarımız sabah saatlerinde Medikal Direktörümüz Savaş Kudaş ve sağlık ekibimizin nezaretinde 5 grup halinde dönüşümlü olarak laktat testinden geçti.

Teknik Direktörümüz İrfan Buz nezaretinde akşam saatlerinde Regnum Otel’in sahasında yapılan antrenman ise 1 saat 10 dakika sürdü. Isınma koşusuyla start alan antrenman koordinasyon çalışmasıyla devam etti. Daha sonra yarı sahada isabetli pas organizasyonunda bulunan Mor-Sarılı ekibimiz dar alanda pas çalışma yaptı. Antrenman yarı sahada oynanan çift kale maç ve ardından soğuma koşusuyla son buldu.

Osmanlısporumuz, yarın (Cumartesi) sabah 10:30’da fitness salonunda çalışacak akşam ise 18:00’da Regnum Otel’in sahasında antrenmana çıkacak.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ