EN
Engin Bekdemir kampa katıldı

UEFA Avrupa Ligi hazırlıkları için Bolu'nun Gerede ilçesinde kamp çalışmalarını devam ettiren Osmanlısporumuz'un bugün ki çalışmalarına takımımızın yeni transferi Engin Bekdemir de katıldı.

Avrupa Ligi için hazırlıklarını Bolu'da sürdüren Osmanlısporumuz'un sabah ki antrenmanına Mor-Sarılı ekibimizin 3 yıllık anlaşmaya vardığı genç oyuncu Engin Bekdemir de katıldı. Osmanlısporumuz'a gelmiş olmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Bekdemir, “Osmanlıspor, ligin renkli ve kaliteli takımlarından biri. Bu sezon UEFA Avrupa Ligi'nde yer alacak bir takımın içerisinde yer almak ayrıca gurur verici. Çok kaliteli bir kadroya sahibiz… Takıma kısa zamanda adapte olup, benden bekleneni bu takıma vermeyi amaçlıyorum. Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadesinde bulundu.

 

TEKNİK EKİPTEN FUTBOLCULARA JEST

Bolu Gerede kampında 4. güne giren ekibimiz, antrenmana ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra sahaya kurulu çeşitli istasyonlarda kuvvet ağırlıklı çalışan Mor-Sarılılarımız, 10 dakikalık dayanıklılık koşusunun ardından dar alanda oynanan 6'ya 3 pas organizasyonuyla antrenmanı tamamladı. Takımımızın yeni transferleri Engin Bekdemir ve Diabete, antrenmanın ilk etabına katılırken ikinci etapta takımdan ayrı bireysel antrenman yaptı. Diğer yandan hafif adale ağrısı bulunan Tiago Pinto kampın yapıldığı otelde tedavisinin ardından fizyoterapistimiz eşliğinde çalıştı.

Günde çift antrenmanla hazırlıklarını sürdüren Mor-Sarılı oyuncularımıza, teknik ekibimiz jest yaptı. Günlerdir yoğun tempoda çalışan futbolculara, teknik ekibimiz ödüllendirmek amacıyla akşam antrenmanını iptal etti.

 

ÇİNLİ TURİSTLER ANTRENMAN BASTI

Tatil için Türkiye'ye gelen ve Karabük'ün Safranbolu ilçesini ziyaret ettikten sonra TEM otoyolundan Kapadokya'ya gitmek için yola çıkan Çinli turistlerin bulunduğu kafile, Osmanlısporumuz'un kamp yaptığı otelde mola verdi. Bir süre büyük bir ilgiyle Osmanlısporumuz'un antrenmanını izleyen Çinli turistler, zaman zaman sahaya dalarken fırsat buldukça da futbolcularla ve personelle hatıra fotoğrafı çektirdi.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ