EN
Günü çift antrenmanla tamamladık

Osmanlısporumuz önceki gün geldiği Antalya’da sezonun ikinci yarısının hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla devam ettirdi.

Sezonun ikinci yarısına hummalı bir şekilde hazırlanan ekibimiz günü çift antrenmanla tamamladı. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetimindeki antrenman yaklaşık olarak 1,5 saat sürdü. Çalışmalara Senegal Milli Takımı’nda bulunan Ndiaye katılmazken tedavi süreci devam eden Rusescu takımdan ayrı çalıştı. Isınma koşusuyla başlayan akşam antrenmanı istasyonda yapılan koordinasyon çalışmasıyla devam etti. Daha sonra iki takım halinde hücum ve savunmaya yönelik taktik çalışması yapan Mor-Sarılılarımız yarı sahada oynanan çift kale maçla antrenmanı sonlandırdı.

Diaby’e sürpriz kutlama
Osmanlısporumuz’un defans oyuncusu Alassane Diaby 22 yaşına girdi. Akşam antrenmanının ardından Malili oyuncumuz, kendisi için hazırlanan pastanın mumlarını takım arkadaşlarıyla birlikte üfledikten sonra takım kaptanımız Erdal Kılıçaslan’ın elinden pastasından yedi. Genç oyuncumuz daha sonra yönetici, teknik heyet, oyuncu ve personelin kutlamasını kabul etti. 


TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ