EN
Hazırlıklar tamamlandı…

UEFA Avrupa Ligi maçları için hazırlıklarını Bolu Gerede'de sürdüren Osmanlısporumuz, Romanya 1. Lig ekiplerinden CSMS Iasi takımıyla oynayacağı maçla ilk etap kamp çalışmalarını tamamlayacak.

 

UEFA Avrupa Ligi için hazırlıklarını bir haftadır Bolu Gerede'de sürdüren Osmanlısporumuz, ilk etap kamp çalışmalarının sonuna geldi. Ekibimiz, Bolu Termal Otel'in sahasında bu akşam 18:00'da Romanya 1. Lig ekiplerinden Clubul Sportiv Municipal Studentesc Iasi (CSMS Iasi) ile oynayacağı hazırlık maçıyla Bolu sayfasını kapatıp çalışmaların devamı için 1 Temmuz'da Hollanda'ya geçecek.

Osmanlısporumuz'un bugün oynayacağı hazırlık maçı öncesi yaptığı antrenman, Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay'ın yaklaşık 10 dakika süren değerlendirme ve motivasyon ağırlıklı konuşmayla başladı. Takımımızın kondisyonerleri tarafından yaptırılan ısınma ve koordinasyon çalışmasının ardından iki takım halinde duran top ve gol organizasyonlarına geçen Mor-Sarılılarımız, dar alanda oynadıkları 6'ya 3 pas organizasyonuyla çalışmaları sonlandırdı. Yaklaşık olarak 1 saat süren antrenmana tedavisi devam eden Tiago Pinto katılmadı.   

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ