EN
Hazırlıklara devam edildi

Osmanlısporumuz, sahasında Galatasaray’la oynayacağı maçın hazırlıklarını basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla devam ettirdi. 

 

Süper Lig’in ikinci haftasında 19 Ağustos Cumartesi günü sahasında Galatasaray’la karşılaşacak olan ekibimiz, taktik ağırlıklı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü. Batıkent Tesislerimiz’de Teknik Direktörümüz Bülent Uygun nezaretinde basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenman 1 saat sürdü. Antrenmana tedavisi devam eden Engin Bekdemir ve kaleci Karcemarskas katılmadı. 

Isınma koşusuyla başlayan günün tek antrenmanı, topla ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla devam etti. Dar alanda 4 grup halinde oyuna geçen futbolcularımız daha sonra saha kenarında kurulu istasyonlarda sprint çalışması yaptı. Günün tek antrenmanı tam sahada yapılan taktik çalışmasıyla son buldu. 

Antrenman bitiminde ise takımımızın tecrübeli eldivenlerinden Hakan Arıkan’ın 35. takımımızın tercümanlarından Serkan Gürbüz’ün ise 38. doğum günleri kutlandı. Doğum günü pastasını birlikte üfleyen Arıkan ve Gürbüz daha sonra Teknik Direktörümüz Bülent Uygun’un bıçakla ikram ettiği pastadan yedi.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ