EN
Kampta rekabet tavan yaptı

Kamp çalışmalarını Bolu'nun Gerede ilçesinde sürdüren Osmanlısporumuz'da antrenmanlar kıran kırana geçerken oyuncularımız arasındaki tatlı rekabet ise üst seviyeye çıktı.

UEFA Avrupa Ligi hazırlıklarını Bolu'nun Gerede ilçesinde sürdüren Osmanlısporumuz'da takım içerisindeki tatlı rekabet tavan yaptı. Yeni sezon ve Avrupa Ligi hazırlıklarını günde çift antrenmanla devam ettiren ekibimizin antrenmanları yoğun tempoda geçerken oyuncuların performansları ise teknik ekibimizin yüzünü güldürüyor.

Bolu kampında üç günü geride bırakan Mor-Sarılılarımız, günün son antrenmanına ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. Elle koordinasyona yönelik çift kale maç yapan ekibimiz antrenmanın ikinci etabında ise dar alanda ve yarı sahada çeşitli pas organizasyonlarında bulundu. Günün ikinci antrenmanı stretching çalışmasıyla son buldu. Cheick Diabate antrenmanın ilk etabına katılırken ikinci etabında takımdan ayrı bireysel antrenman yaptı. Diğer yandan hafif adale ağrısı bulunan ve tedavisi devam eden Tiago Pinto ise fizyoterapistimiz eşliğinde çalıştı.

Osmanlısporumuz yarın (Cumartesi) sabah 10:00 ve akşam 18:00'da yapacağı antrenmanla hazırlıklarını devam ettirecek. 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ