EN
Kardemir Karabük maçı hazırlıkları başladı

Süper Lig’in 9. haftasında sahasında Kardemir Karabükspor’u ağırlayacak olan Osmanlısporumuz bu maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı.


Osmanlısporumuz, Kardemir Karabükspor’la oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı. Teknik Direktörümüz İrfan Buz nezaretinde yapılan antrenman 1 saat 10 dakika sürdü. Teknik Direktörümüz İrfan Buz, antrenman öncesi saha içerisinde oyuncularla toplandı yaparak bundan sonra oynanacak bütün maçların kendileri için çok önemli olduğunu, alınan mağlubiyetler karşısında moral bozmak yerine analizi daha iyi yapmanın daha faydalı olacağını belirterek futbolculardan daha fazla özveri beklediğini ifade etti.

Bursaspor maçında forma giyen oyuncularımız yenileme koşusu yaptıktan sonra masaj ve saunaya girdi. Diğer oyuncularımız ise ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla antrenmana başladı. Tam sahada pas ve şut organizasyonlarında bulunan Mor-Sarılı ekibimiz antrenmanı tamamladı. Antrenmana sol ayak parmakları ezildiği için tedavi gören Josue, Sokol, Payam ve Anıl Karaer katılmazken iyileşme sürecine giren Özer Hurmacı takımdan ayrı fizyoterapist gözetiminde bireysel antrenman yaptı. Diğer yandan sakatlığı geride bırakan Avdija bugün ki çalışmada takım içerisindeki yerini aldı.


Sokol baba oldu

Osmanlısporumuz’un Arnavut asıllı golcü oyuncusu Sokol Cikalleshi baba oldu. TOBB ETÜ Hastanesi’nde gerçekleştirilen doğumda dünyaya gelen kız bebeğe, Kornjela-Sokol çifti, Rajna adını verdi. Milli takımdan sakat döndüğü için Bursaspor karşılaşmasında yer almayan golcü oyuncumuz; “Tedavilerim devam ediyor. Sabırsızlıkla oynayacağım günü bekliyorum. Kısa zaman içerisinde tekrar takım içerisindeki yerimi alarak arkadaşlarıma destek vermek istiyorum. Baba olduğum için çok mutluyum. İnşallah kızım takımımıza ve ailemize şans getirir.” diye konuştu.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ