EN
Luiz Carlos antrenmana çıktı

Osmanlısporumuz’un yeni transferi Luiz Carlos, sağlık kontrollerinin ardından bugün takımla birlikte çalışmalara başladı.
 
Mor-Sarılılarımız, Gençlerbirliği’yle bu hafta oynayacağı Başkent derbisinin hazırlıklarını devam ettirdi. 1,5 saat süren antrenmana, Birleşik Arap Emirlikleri takımlarından Al Ahli’den renklerimize bağladığımız orta saha oyuncusu Luiz Carlos da katıldı. 31 yaşındaki Brezilyalı oyuncumuz, Acıbadem’deki sağlık kontrollerinin ardından bugün takım içerisindeki yerini aldı. Carlos, takımla çıktığı antrenmanın ardından yaklaşık olarak 15 dakika kadar da yardımcı antrenörlerimizin nezaretinde bireysel antrenman yaptı.
Ekibimiz, ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladıkları antrenmanı iki grup halinde yapılan pas organizasyonuyla devam ettirdi. Antrenman taktiğe yönelik çift kale maçla son buldu. Antrenman bitiminde bazı oyuncularımız, yardımcı antrenörlerimiz nezaretinde duran top çalışması yaptı.
Afrika Kupası nedeniyle ülkesinin milli takımında bulunan Ndiaye’nin (Senegal) katılmadığı antrenmanda tedavileri devam eden Engin Bekdemir ve Tugay Kacar takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde özel olarak çalıştı.  

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ