EN
  • Anasayfa
  • Haberler
  • Mor-Sarılılarımız, Antalyaspor için taktiklere başladı
Mor-Sarılılarımız, Antalyaspor için taktiklere başladı

Ligin 11 maçtır yenilmez ekibi Osmanlısporumuz, Antalyaspor maçı hazırlıklarını bugün yaptığı taktik ağırlıklı çalışmayla devam ettirdi.

Spor Toto Süper Lig'in iddialı ekiplerinden Osmanlısporumuz, yenilmezlik serisini devam ettirmek için çalışmaları sıkı tutuyor. Ekibimiz, tecrübeli teknik adam Mustafa Reşit Akçay yönetiminde çıktığı antrenmana core (kendi vücut ağırlığıyla yapılan) çalışmasıyla başladı. U-21 takımımızdan 10 oyuncunun da dahil olduğu antrenmanda, Mor-Sarılı oyuncularımız ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla antrenmanı devam ettirdi. Daha sonra gruplar halinde 5'e 2 pas organizasyonu ve taktik ağırlıklı çalışma yapan oyuncularımız antrenmanı sonlandırdı. Antrenman bitiminde bir grup oyuncumuz yardımcı antrenörümüz Hüseyin Çimşir nezaretinde çeşitli gol organizasyonları denedi. 1 saat süren çalışmalara Tiago Pinto katılmazken tedavisi devam eden Anas Sharbini antrenmanın ilk etabına katıldı sonraki bölümünde ise takımdan ayrı koşu yaptı.

Osmanlısporumuz yarın (Perşembe), basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmanla Antalyaspor maçının hazırlıklarını devam ettirecek.  

FİZYOTERAPİSTE BREZİLYA USULÜ KUTLAMA

Antrenman bitiminde Mor-Sarılı ekibimizin fizyoterapistlerinden F.Emre Doğan'ın 29. doğum günü kutlandı. Kendisi için hazırlanan pastanın başına gelen fizyoterapiste, takımın oyuncuları daha mumları üfleyemeden yumurta, un ve sıvı yağdan oluşan malzemelerle saldırarak (!) Brezilya usulü bir kutlama yaptı.  

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ