EN
Mor-Sarılılarımız antrenmanı kısa tuttu

Önceki gün yeni sezon için laktat testinden geçen oyuncularımız, bugün kısa süren antrenmanla Beşiktaş maçının hazırlıklarını devam ettirdi.

Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında deplasmanda Beşiktaş'a konuk olacak olan ekibimiz bu maçın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetimindeki antrenman yaklaşık olarak 1 saat sürdü. Tedavisi devam eden kalecimiz Hakan Arıkan ve arka adalesinde hafif ağrıları bulunan Erdal Kılıçaslan'ın katılmadığı antrenmana Mor-Sarılı oyuncularımız, ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra 6'ya 3 pas organizasyonuna geçen ekibimiz antrenmanı sonlandırdı.

Osmanlısporumuz yarın (Perşembe) basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmanla Beşiktaş maçının hazırlıklarını devam ettirecek.

 

ELÇİDEN ZİYARET

Mor-Sarılılarımızı, antrenman öncesi Güney Afrika Büyükelçisi Pule Malefane ziyaret etti. Yöneticilerimiz ve teknik heyetimizle görüşen Güney Afrika Büyükelçisi, takımın ligdeki başarısını yakından takip ettiğini ve büyük bir zevkle maçlarını izlediğini belirterek kalan maçlar için başarı dileklerinde bulundu. Diğer yandan Güney Afrika Büyükelçisi'nin ziyaret jestinden memnun olduklarını dile getiren Genel Menajerimiz Ender Yurtgüven ve Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay, elçi Pule Malefane'ye Osmanlısporumuz'un formasından hediye etti. 

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ