EN
Mor-Sarılılarımız evine döndü

İkinci etap kamp çalışmalarını Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde tamamlayan ekibimiz, yeni sezon hazırlıklarının devamı için Batıkent Tesislerimiz’e döndü.

 

İkinci etap kamp çalışmaları için Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde 11 günlük bir çalışma yapan ve 2 de hazırlık maçı oynayan ekibimiz, yeni sezon hazırlıklarının devamı için kendi tesislerine döndü. TFF 1. Lig ekiplerinden Giresunspor’la hazırlık maçı oynayan Osmanlısporumuz, maçın ardından 2 gün izin yaptı. Mor-Sarılılarımız sezon hazırlıklarının devamı için bugün yeniden Batıkent Tesislerimiz’de toplandı.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun nezaretinde tek antrenman yapan Mor-Sarılılarımız, yaklaşık olarak 1 saat 15 dakika çalıştı. Isınma koşusuyla başlayan antrenmana koordinasyon çalışmasıyla devam edildi. Daha sonra 7’ye 2 top kapma oyununa geçen oyuncularımız, 3 takım halinde minyatür kalelerden kurulu alanda maç yaptı. Antrenmanın son bölümünde dayanıklılık koşusu yapan ekibimiz, açma germe egzersizleriyle çalışmaları tamamladı.

Antrenmana Tonia Tisdell katılmazken, tedavileri devam eden Engin Bekdemir ve Koray Altınay fizyoterapist gözetiminde takımdan ayrı çalışmalarını devam ettirdi.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ