EN
Osmanlısporumuz, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

Üç günlük iznin ardından bugün topbaşı yapan ekibimiz, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı unutmadı. Mor-Sarılılarımız, antrenmana ay yıldızlı tişört ve pankartla çıktı.

 

Milli maçlar nedeniyle lige verilen arada 3 gün izin yapan ekibimiz bugün topbaşı yaptı. Mor-Sarılılarımız, antrenmana 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle ay yıldızlı tişört ve üzerinde “30 Ağustos Zaferimiz Kutlu Olsun” yazılı pankartla çıktı.

Isınma koşusu ve açma germe egzersizleriyle start alan antrenmanda daha sonra dayanıklılık ve kuvvet çalışmasına geçildi. 13 farklı istasyonda oyuncularımız, dönüşümlü olarak dayanıklılık ve kuvvete yönelik çalışma yaptı. Antrenmanın ikinci bölümünde koordinasyon ve dayanıklılık çalışması yapan futbolcularımız, antrenmanı sonlandırdı. 1 saat 20 dakika süren çalışmalara tedavi süreçleri tamamlanan Koray Altınay ve kalecimiz Karcemarskas da katıldı.


Osmanlısporumuz’un yenileri antrenmana çıktı

Osmanlısporumuz’da haftanın ilk antrenmanına takımımızın iki yeni transferi Payam Sadeghian ve Josue Pesqueira da katıldı. Porto’dan bonservisiyle transfer edilen Josue Pesqueira ile 2 yıl; İran 1. Lig takımlarından Machine Sazi’den transfer edilen İran Milli Takım oyuncusu Payam Sadeghian ile ise 1+3 yıllık anlaşma imzalandı. 3 yıllık anlaşmaya varılan Arnavut oyuncu Sokol Çikalleshi ise izinli olduğu için antrenmanda yer almadı.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ