EN
Osmanlısporumuz, Antalya yolcusu

Osmanlısporumuz, milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı daha verimli hale getirmek amacıyla Antalya’da kampa girecek.


Osmanlısporumuz, milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı Antalya’da kamp yaparak değerlendirecek. Yarın (Perşembe) havayoluyla Antalya’ya geçecek olan ekibimiz, Regnum Carya Otel’de kampa girecek. 13 Ekim tarihinde Ankara’ya dönecek olan Mor-Sarılılarımız, Bursaspor maçı hazırlıklarını Batıkent Tesislerimiz’de devam ettirecek. Osmanlısporumuz, Antalya’da bulunduğu süre içerisinde bir de hazırlık maçı oynayacak.

Mor-Sarılı oyuncularımız, Teknik Direktörümüz İrfan Buz nezaretinde çıktığı antrenmana iki ayrı grup halinde yapılan çalışmayla başladı. Birinci grup core çalışmasıyla antrenmana başladı ve dar alanda 5’e 2 top kapma oyunuyla antrenmanı tamamladı. İkinci grup ise ısınma koşusuyla antrenmana başladı. Daha sonra core çalışmasıyla antrenmana devam eden oyuncularımız çeşitli pas organizasyonlarının ardından dar alanda oynanan çift kale maçla antrenmanı sonlandırdı.

Antrenmana ülkelerinin milli takımında bulunan Sokol Cikallleshi (Arnavutluk) ve Avdija Vrsajevic (Bosna-Hersek) katılmadı.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ