EN
Osmanlısporumuz, bayram mesaisinde

Trabzonspor galibiyetinin ardından rotayı Avrupa Ligi'ne çeviren ekibimiz bayramın ilk gününde de çalışmalarını aralıksız devam ettirdi.

Önceki gün deplasmanda Trabzonspor'la oynadığı karşılaşmayı 2-0 kazanan Osmanlısporumuz, Perşembe günü sahasında Steaua Bükreş ile oynayacağı Avrupa Ligi maçı hazırlıklarına başladı. Akşam saatlerinde tesislerde toplanan Mor-Sarılılarımız; Genel Menajerimiz Ender Yurtgüven, Kulüp Müdürümüz Mehmet Davarcı, Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay, teknik heyet, oyuncular ve personelimiz birbirleriyle bayramlaştı. Bayramın ilk gününde çocuklarını da tesislere getiren bazı oyuncular ve personelimiz, keyifli anların yaşanmasına neden oldu. Mehmet Güven'in 5 yaşındaki oğlu Esat Kayra'nın Pierre Webo'nun elini öpmesi ve tercümanlarımızdan Hasan Ayvat'ın 5 yaşındaki oğlu Emre'nin ise bayramlaşma esnasında masa üzerinde duran çikolata ve şekerlerden aşırması(!) kahkahaları beraberinde getirdi.

 

OSMANLISPORUMUZ İKİ GRUP HALİNDE ÇALIŞTI

Trabzonspor maçında uzun süreli forma giyen oyuncularımız yenileme çalışması yaptıktan sonra sauna ve masaj yaptırdı. Trabzonspor maçında kısa süreli forma giyen ve maçta oynama şansı bulamayan oyuncularımız ise Batıkent Tesislerimiz'de Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde antrenmanlarına devam etti. Mor-Sarılılarımız, antrenmana ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra koordinasyona yönelik pas ve dar alanda pas çalışması yapan ekibimiz çift kale maçla antrenmanı sonlandırdı. 1,5 saat süren antrenmana, geçtiğimiz hafta burnuna aldığı darbe sonucu küçük bir operasyon geçiren kalecilerimizden Ahmet Eyüp Türkaslan katılmazken tedavisi devam eden Engin Bekdemir ise takımdan ayrı koşulara başladı. 

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ