EN
Osmanlısporumuz, Bolu’ya taşındı

UEFA Avrupa Lig'i maçları oynayacak olan Osmanlısporumuz, Ankara'da başladığı hazırlıkları Bolu'ya taşıdı. Çalışmalar için Bolu Dorukkaya'ya geçen ekibimizin antrenmanına takımımızın flaş transferlerinden kaleci Zydrunas Karcemarskas da katıldı.

UEFA Avrupa Lig'i hazırlıkları için erkenden toplanan Osmanlısporumuz, iki gün Ankara'da çalıştıktan sonra Bolu Dorukkaya'ya geçti. Bugün ilk antrenmanına çıkan ekibimizin çalışmasına, takımımızın flaş transferlerinden kaleci Zydrunas Karcemarskas da katıldı. Arka adalesinde hafif ağrısı bulunan Tiago Pinto'nun yer almadığı antrenman yaklaşık olarak 1,5 saat sürdü.

Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetimindeki antrenman, core (Vücut ağırlığıyla yapılan antrenman) çalışmasıyla başladı. Daha sonra ısınma ve koordinasyona yönelik çeşitli istasyonlarda çalışan Mor-Sarılılarımız, iki grup halinde dayanıklılık koşusu yaptı. Dar alanda ve geniş alanda oynanan çeşitli pas organizasyonlarıyla antrenman son buldu. Pas çalışmasında sol kaşına darbe alan başarılı oyuncumuz Musa Çağıran'ın kaşı hafif açılırken, tecrübeli oyuncumuza ilk müdahale sağlık ekibimizden geldi. Musa Çağıran, kaşına atılan dikişin ardından antrenmana devam etti.

Osmanlısporumuz bugün 18:00'da yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek. 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ