EN
Osmanlısporumuz çabukluk çalıştı

Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında deplasmanda Fenerbahçe'yle karşılaşacak olan Osmanlısporumuz, çabukluk ve hücum ağırlıklı çalışmayla hazırlıklarını sürdürdü.

 

Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı daha verimli değerlendirmeyi amaçlayan ekibimiz, bugün ki antrenmanda çabukluk ve hücum ağırlıklı çalışma yaptı. 8 haftalık yenilmezlik serisini devam ettirmeyi hedefleyen Osmanlısporumuz, teknik direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde çıktığı antrenmana ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra 2'ye 2 oyuna geçen Mor-Sarılılarımız, çabukluk ve hücum ağırlıklı çalışmayla antrenmanı devam ettirdi. Günün tek antrenmanı dar alanda oynanan pas organizasyonuyla son buldu.

1,5 saat süren çalışmalara adalesindeki hafif ağrıdan dolayı Bilal Aziz Özer ile ülkelerinin milli takımlarına çağrılan Ndiaye, Rusescu, Torje ve Umar katılmadı.

Osmanlısporumuz yarın (Perşembe) sabah 10:00'da fitness salonunda ağırlık çalışması yapacak akşam 17:00'da ise Batıkent Tesislerimiz'de U21 takımımızla hazırlık maçı oynayacak. 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ