EN
Osmanlısporumuz çifte gidiyor

Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında Bursaspor'la karşılaşacak olan Osmanlısporumuz çalışmalarını her gün yaptığı çift antrenmanlarla devam ettiriyor.

Osmanlısporumuz, Bursaspor'la oynayacağı maçın hazırlıklarını hummalı bir şekilde devam ettiriyor. Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı daha verimli kullanmak adına ekibimiz, 3 gündür çift antrenman yapıyor. Dün U21 takımıyla hazırlık maçı oynayan Mor-Sarılılarımız, bugün de yapacağı çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

Günün ilk çalışmasına Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde çıkan ekibimiz, topla ısınma hareketleriyle antrenmana start verdi. Koordinasyon çalışması ve çeşitli pas organizasyonlarında bulunan oyuncularımız daha sonra yarı sahada oynadıkları çift kale maçla antrenmanı sonlandırdı. Antrenman bitiminde ise bazı oyunlarımız şut çalışması yaptı. Öte yandan U21 hazırlık maçında 90 dakika forma giyen oyuncalarımız yenileme koşusu yaptıktan sonra masaj yaptırıp saunaya girdi.

1,5 saat süren günün ilk çalışmasına milli takımlarda bulunan Tugay Kacar, Ndiaye ve Delarge ile tedavileri devam eden Engin Bekdemir, Webo, Pinto ve Avdija katılmadı.

Osmanlısporumuz, akşam 18:00'da yapacağı antrenmanla Bursaspor maçının hazırlıklarını devam ettirecek.       

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ