EN
Osmanlısporumuz çifte gitti

Referandum nedeniyle lige verilen arayı daha verimli değerlendirmeyi amaçlayan ekibi günü yaptığı çift antrenmanla tamamladı.

 

Kayserispor karşısında gösterdiği etkili oyun ve aldığı galibiyetle ligde rahat nefes alan ekibimiz, referandum nedeniyle lige verilen arayı daha verimli değerlendirme hedefinde. 22 Nisan Cumartesi günü deplasmanda Alanyaspor’la karşılaşacak olan Mor-Sarılılarımız, günü çift antrenmanla tamamladı. Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu nezaretinde günün ilk çalışmasına, core (vücut ağırlığıyla yapılan) ve çeşitli istasyonlarda yapılan kuvvet çalışmasıyla başladı. Günün ilk çalışması ayak tenisiyle son buldu. Kalecilerimiz ise Kaleci Antrenörü Metin Mert nezaretinde takımdan ayrı özel çalışma yaptı.

Osmanlısporumuz günün ikinci antrenmanına ise topla ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra isabetli pas ve dayanıklılık çalışmaları yapan Mor-Sarılı ekibimiz, dar alanda iki takım halinde çeşitli pas organizasyonlarında bulundu. Günün ikinci çalışması 3 takım halinde dönüşümlü olarak oynanan maçla son buldu. Kahvaltısına oynanan karşılaşmayı, Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu’nun da yer aldığı kırmızı yelekli ve mavi yelekli takım kaybederken; Hakan Arıkan, Maher, Lukasz, Rusescu, Muhammed, Erdal ve Sinan’dan oluşan sarı takım mücadeleyi kazanan taraf oldu.

Hafif adale ağrısı bulunan Avdija antrenmana katılmazken, Musa Çağıran, Aykut Demir ve Webo takımdan ayrı koşu yaptı.

Osmanlısporumuz, yarın (Cuma) sabah 11:00 ve akşam 17:30’da yapacağı antrenmanla hazırlıklarını devam ettirecek.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ