EN
Osmanlısporumuz, Estonya’ya gitti

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu rövanş karşılaşmasında Nomme Kalju takımıyla mücadele edecek olan Osmanlısporumuz sabah saatlerinde yaptığı antrenmanın ardından Estonya'ya gitti.

 

4 Ağustos Perşembe günü Estonya temsilcisi Nomme Kalju takımına misafir olacak olan Osmanlısporumuz, maçın oynanacağı Estonya'nın başkenti Tallinn'e gitti. Sabah saatlerinde basına kapalı olarak Ostim Stadı'nda yapılan antrenman yaklaşık olarak 1 saat sürdü. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetimindeki antrenmana tedavileri devam eden Musa Çağıran ve Engin Bekdemir katılmadı. Isınma ve koordinasyon çalışmasıyla başlayan antrenman isabetli pas organizasyonuyla devam etti. Daha sonra dar alanda iki grup halinde pas çalışmasında bulunan Mor-Sarılılarımız antrenmanı sonlandırdı.

Ankara'daki çalışmaları tamamlayan ekibimiz 13:30'da Ankara Esenboğa Havaalanı'ndan Borajet'e ait özel uçakla 3,5 saatlik bir yolculuğun ardından Estonya'nın başkenti Tallinn'e ulaştı. Öğlenden sonrayı odalarında dinlenerek geçiren ekibimiz yarın 19:00'da son antrenmanını yaparak maç saatini beklemeye başlayacak.   

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ