EN
Osmanlısporumuz görücüye çıkacak

İkinci etap kamp çalışmalarını Kızılcahamam’da sürdüren Osmanlısporumuz, ilk hazırlık maçını bugün akşam Azerbaycan Premier Lig ekiplerinden Sumqayıt FK ile oynayacak.

 

Yeni sezon için hazırlıklarını Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde devam ettiren ekibimiz bugün hazırlık maçı oynayacak. Kızılcahamam Soğuksu Tesisleri’nde, Azerbaycan Premier Lig ekiplerinden Sumqayıt FK ile oynanacak olan karşılaşmanın başlama saati ise 18:00 olarak belirlendi.

Ekibimiz hazırlık maçı öncesi son antrenmanını yaptı. Sabah saatlerinde Teknik Direktörümüz Bülent Uygun nezaretinde Kızılcahamam Soğuksu Tesisleri’nde yapılan antrenman 1 saat 20 dakika sürdü. Oyuncularımız, antrenmana ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra dar alanda iki takım halinde pasa dayalı oyuna geçen Mor-Sarılı ekibimiz saha kenarında çabukluk çalışması yaptı. Antrenman gruplar halinde yapılan taktik ağırlıklı çalışma, duran top ve gol organizasyonlarıyla son buldu. Günün tek çalışmasına hafif sakatlığı bulunan Koray Altınay katılmazken Engin Bekdemir ise takımdan ayrı fizyoterapist gözetiminde çalışmalarını devam ettirdi. 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ