EN
Osmanlısporumuz günü çift antrenmanla tamamladı

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda sahasında Estonya temsilcisi Nomme Kalju FC'yi ağırlayacak olan ekibimiz, bu maçın hazırlıklarını bugün yaptığı çift antrenmanla devam ettirdi.

 

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turuna katılmaya hak kazanan ve 28 Temmuz Perşembe günü sahasında Estonya temsilcisi Nomme Kalju FC takımını ağırlayacak olan Osmanlısporumuz, günü çift antrenmanla tamamladı. Güne fitness salonunda gruplar halinde yapılan kuvvet çalışmasıyla başlayan Mor-Sarılılarımız, akşam antrenmanına ise Ostim Stadı'nda çıktı. 1,5 saat süren akşam antrenmanına tedavileri devam eden Musa Çağıran ve Engin Bekdemir katılmadı.

Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde Ostim Stadı'nda yapılan antrenmana oyuncularımız, ısınma koşusuyla başladı. Koordinasyon çalışmasıyla devam eden günün ikinci çalışması, çeşitli pas organizasyonları ve çift kale maçla son buldu.

Osmanlısporumuz, yarın (Salı) akşam basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmanla Nomme Kalju FC maçının hazırlıklarını devam ettirecek.   

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ