EN
Osmanlısporumuz günü çift antrenmanla tamamladı

Osmanlısporumuz, Kayserispor’la oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün yaptığı çift antrenmanla devam ettirdi.

 

Süper Lig’in üçüncü haftasında Cumartesi günü deplasmanda Kayserispor’a konuk olacak olan ekibimiz, bu maçın hazırlıklarını çift antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktörümüz Bülent Uygun nezaretinde günün ilk antrenmanına çıkan Mor-Sarılılarımız, çalışmalara ısınma koşusuyla başladı. Daha sonra çeşitli istasyonlarda setler halinde dönüşümlü olarak kuvvet çalışması yapan oyuncularımız günün ilk antrenmanını tamamladı.

Mor-Sarılı ekibimiz, akşam antrenmanına ise ısınma koşusu ve koordinasyon hareketleriyle başladı. 1 saat 15 dakika süren antrenmana tedavisi devam eden Karcemarskas katılmazken Koray Altınay ise takımdan ayrı bireysel antrenman yaptı. Antrenmanın ikinci bölümünde şut, orta ve gol organizasyonlarında bulunan oyuncularımız, dar alanda oynanan çift kale maçla antrenmanı sonlandırdı.

Antrenman bitiminde ise 26 yaşına basan takımımızın orta saha oyuncularından Adrien Regattin’in doğum günü kutlandı. Genç oyuncumuz kendisi için hazırlanan pastanın başına gelip mumları üfledikten sonra Teknik Direktörümüz Bülent Uygun’un elinden doğum günü pastasından yedi.

Osmanlısporumuz yarın (Çarşamba) akşam 18:00’da yapacağı antrenmanla Kayserispor maçının hazırlıklarını devam ettirecek.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ