EN
Osmanlısporumuz hazırlık maçı oynayacak

Sezonun ikinci yarısı için hazırlıklarını bugün çift antrenmanla devam ettiren ekibimiz, yarın Mersin İdmanyurdu takımıyla hazırlık maçına çıkacak.
 
Devre arası kamp çalışmalarını Antalya Belek’te devam ettiren Osmanlısporumuz, günü çift antrenmanla tamamladı. Ekibimiz, sabah antrenmanında 8’erli gruplar halinde fitness salonunda çeşitli istasyonlarda kuvvet çalışması yaptı.
Sentido Zeynep Golf Otel’in antrenman sahasında, Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde yapılan günün ikinci antrenmanına ise Mor-Sarılılarımız, topla ısınma ve pas çalışmasıyla başladı. Daha sonra çabukluğa ve koordinasyona yönelik özel çalışma yapan oyuncularımız yarı sahada oynanan taktik ağırlıklı maçla antrenmanı sonlandırdı. Takımımızın kalecileri ise antrenmanın ilk bölümünde takımdan ayrı kaleci antrenörümüz Hakan Polat nezaretinde özel çalışma yaptı. 1,5 saat süren çalışmalara Senegal Milli Takımı’nda bulunan Ndiaye ve tedavisi devam eden Rusescu katılmadı.
Osmanlısporumuz, yarın (Pazar) 13:00’da Regnum Carya Golf Spa Resort Otel’in sahasında, TFF 1. Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu takımıyla hazırlık maçı oynayacak. 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ