EN
Osmanlısporumuz hız kesmiyor

Hafta sonu sahasında Akhisar Belediyespor’la karşılaşacak olan ekibimiz, hız kesmeden bu maçın hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla devam ettirdi.

 

Batıkent Tesislerimiz’de Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu nezaretinde yapılan antrenmana, tedavileri devam eden Musa Çağıran, Aykut Demir ile hafif ağrıları bulunan Ndiaye, Numan Çürüksu ve Umar tedbir amaçlı katılmadı. İyileşme sürecine giren Luiz Carlos ve Tugay Kacar ise performans uzmanımız Thomas Klimmeck nezaretinde özel çalışma yaptı.

Core (vücut ağırlığıyla yapılan) çalışmasıyla başlayan günün tek antrenmanı, topla ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla devam etti. Yarı sahada iki takım halinde çeşitli pas organizasyonlarında bulunan Mor-Sarılı ekibimiz yine yarı sahada oynanan çift kale maçla antrenmanı sonlandırdı.

 

VACLAV 33 DEDİ

Mor-Sarılılarımız, antrenman bitiminde ise 33 yaşına giren Çek stoperimiz Vaclav Prochazka’nın doğum gününü kutladı. Tecrübeli oyuncumuz, kendisi için hazırlanan pastanın mumlarını üfledikten sonra Raul Rusescu’nun elinden doğum günü pastasından tattı. Prochazka daha sonra teknik heyet, takım arkadaşları ve personelin kutlamasını kabul etti.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ