EN
Osmanlısporumuz, Hollanda’da

Bu sezon UEFA Avrupa Ligi'ne katılacak olan ekibimiz, Bolu Gerede'de yaptığı ilk etap kamp çalışmalarını tamamladıktan sonra ikinci etap kamp hazırlıkları için Hollanda'nın Mierlo kasabasına gitti.

 

Osmanlısporumuz'da ikinci etap kamp çalışmaları başladı. Spor Toto Süper Lig'in flaş ekiplerinden Osmanlısporumuz, bu sezon katılacağı UEFA Avrupa Ligi için hazırlıkların ilk etabını Bolu Gerede'de tamamladıktan sonra ikinci etap kamp çalışmaları için Hollanda'nın Miorla kasabasına gitti. Carlton De Brug Otel'de kampa giren ekibimiz, ilk antrenmanını akşam saatlerinde yaptı. 1,5 saat süren çalışmalara Trabzonspor'dan kiralık olarak gelen Aykut Demir de katıldı. Diğer yandan ülkesinin milli takımında bulunduğu için Mor-Sarılı ekibimizin ilk etap kamp çalışmalarında yer almayan Ndiaye de takımın Hollanda'daki kampına dahil oldu.

Isınma ve koordinasyon çalışmasıyla başlayan Hollanda'daki ilk antrenman, gruplar halinde yapılan pas organizasyonuyla devam etti. Daha sonra yarı sahada taktiğe yönelik çeşitli pas organizasyonlarında bulunan Mor-Sarılılarımız, antrenmanı sonlandırdı. Kalecilerin takımdan ayrı çalıştığı antrenmanda genç oyuncularımızdan Tugay Kacar sakatlanarak antrenmanı erken bırakırken tedavisi devam eden Tiago Pinto fizyoterapist eşliğinde bireysel antrenman yaptı. Osmanlısporumuz yarın (Cumartesi) sabah 10:00 antrenmana çıkacak. Gün boyunca yarım saat arayla birer birer fonksiyon ve hareket testinden de geçecek olan Mor-Sarılılarımız, akşam ise hazırlık maçı oynayacak.

 

OSMANLISPORUMUZ HAZIRLIK MAÇI OYNAYACAK

Mor-Sarılılarımız kampın ikinci gününde Belçika 1. Lig ekiplerinden Sporting Charleroi takımıyla hazırlık maçı oynayacak. 2 Temmuz- Cumartesi (yarın) günü kampın yapıldığı Carlton De Brug Otel'in sahasında oynanacak olan hazırlık maçının başlama saatiyse 17:00 (Türkiye saatiyle 18:00'da). 

 

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ