EN
Osmanlısporumuz iki eksikle çalıştı

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu rövanş karşılaşmasında deplasmanda Estonya temsilcisi Nomme Kalju'yla mücadele edecek olan Osmanlısporumuz, iki eksikle çalışmalarını devam ettirdi.

 

4 Ağustos Perşembe günü deplasmanda Estonya temsilcisi Nomme Kalju'yla UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu rövanş karşılaşmasına çıkacak olan Osmanlısporumuz, iki eksikle çalıştı. Tedavileri devam eden Musa Çağıran ve Engin Bekdemir'in takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde çalıştığı antrenman 1,5 saat sürdü.

Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde Ostim Stadı'nda yapılan antrenmana Mor-Sarılı oyuncularımız, ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra çabukluk ve sprint çalışmasına geçen ekibimiz, tam sahada oynadığı çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Takımımızın yeni transferi Koray Altınay ise antrenmanın ilk etabında takımla birlikte çalışırken sonraki etaplarda takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Osmanlısporumuz, yarın sabah basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmandan sonra öğlen saatlerinde havayoluyla Estonya'ya hareket edecek.  

 

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ