EN
Osmanlısporumuz önce kuvvet sonra taktik çalıştı

Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında deplasmanda Ç.Rizespor'la karşılaşacak olan ekibimiz bu maçın hazırlıklarını bugün yaptığı tek antrenmanla devam ettirdi.

Sezonun ikinci yarısının flaş ekiplerinden Osmanlısporumuz, Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde çıktığı antrenmanda bu hafta oynayacakları Ç.Rizespor maçının hazırlıklarını devam ettirdi. Mor-Sarılılarımız, çalışmalara salonda yapılan core çalışmasıyla başladı. Daha sonra antrenman sahasında ısınma ve koordinasyon çalışmasına geçen ekibimiz, istasyonlar halinde yapılan kuvvet çalışmasıyla antrenmanı devam ettirdi. Günün tek çalışması taktiğe yönelik yapılan maçla son buldu. 1,5 saat süren çalışmalara tedavisi devam eden Gabriel Torje katılmadı.

Osmanlısporumuz, yarın (Çarşamba) 11:00'da yapacağı antrenmanla Ç.Rizespor maçının hazırlıklarına devam edecek.

 

OSMANLISPORUMUZ'DA ÇİFTE KUTLAMA

Antrenman sonrası Mor-Sarılı oyuncularımız, Kulüp Müdürümüz Mehmet Davarcı ve Yardımcı Antrenörümüz Tayfun Türkmen'in doğum gününü kutladı. 41 yaşına giren Davarcı ve 38 yaşına giren Türkmen kendileri için hazırlanan pastanın mumlarını üfledikten sonra takım oyuncularının tezahüratları eşliğinde birbirlerine doğum günü pastasından yedirdi. Kulüp müdürümüz ve yardımcı antrenörümüz daha sonra kutlamaları kabul etti. 

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ