EN
Osmanlısporumuz rotayı kupaya çevirdi

Önceki gün Beşiktaş’la lig maçına çıkan ekibimiz, bu maçın ardından Ziraat Türkiye Kupası’nda Gaziantepspor’la oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün başladı.
 
19 Ocak Perşembe günü Ziraat Türkiye Kupası’nda Gaziantepspor’la karşılaşacak olan Mor-Sarılılarımız bu maçın hazırlıklarına başladı. Beşiktaş maçında forma giyen oyuncularımız fitness salonunda blackroll ile özel çalışma yaptıktan sonra antrenman sahasında yenileme koşusuna çıktı. Beşiktaş maçında forma şansı bulamayan ve kısa süreli oynayan oyuncularımız ise topla ısınma çalışmasıyla antrenmana başladı. Dar alanda 7’ye 3 top kapma oyunu oynayan Mor-Sarılı ekibimiz, çeşitli şut ve gol organizasyonlarıyla antrenmanı tamamladı. Antalya kampında hafif sakatlık yaşadığı için Beşiktaş ile oynanan lig maçında forma giyemeyen Tiago Pinto, bugün antrenmanda takımla birlikte çalıştı. 1 saat 15 dakika süren antrenmana ülkesinin milli takımında bulunan Ndiaye (Senegal) ile tedavileri devam eden Engin Bekdemir ve Tugay Kacar katılmadı. Diğer yandan şut çalışmasında kulağına top gelen kalecilerimizden Ahmet Eyüp Türkaslan antrenmanı erken bırakmak zorunda kaldı.
Osmanlısporumuz yarın yapacağı antrenmanla Gaziantepspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak ve havayoluyla Gaziantep’e gidecek. 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ